Videoprocesory

EPK-i7000 s vysokým rozlíšením (HD)

Video Procesor EPK-i7000 s vysokým rozlíšením EPK-i7000 je najmodernejší video procesor navrhnutý pre praktických lekárov, ktorí sa zaujímajú o lepší endoskopický výkon. Táto výkonná platforma pre spracovania s vysokým rozlíšením (HD) ponúka ostrý a jasný obraz. Využitie technológie "i-scan“ môže pomôcť zlepšiť detekciu lézií a ich charakterizáciu. EPK-i7000 je prvý endoskopický procesor, ktorý ponúka režim „Twin Mode“ a integrované nahrávanie v HD rozlíšení pre zber a zdieľanie zistení. Všetky tieto pokročilé funkcie sú ľahko prístupné cez intuitívne užívateľské rozhranie.

Najmodernejšie spracovanie obrazov s vysokým rozlíšením (HD)

Technológia spracovania HD obrazov s EPK-i7000 je navrhnutá tak, aby sa dali snímať a nahrávať živé videá s vysokým rozlíšením. Zdokonalené funkcie zahŕňajú plne digitálne spracovanie signálu, ktorá znižuje viditeľný šum a funkciu dynamického rozširovania rozsahu, ktorá pomáha osvetliť ťažko dostupné distálne oblasti. Okrem toho bola vyvinutá funkcia „Freeze scan“ tak, aby všetky získané snímky boli jasné a bez skreslenia.

Zdokonalená vizualizácia „i-scan“

Technológia „i-scan“ predstavuje zdokonalenie digitálnych obrazov na báze softvéru, ktorý v reálnom čase zabezpečuje virtuálnu chromoendoskopiu 1. Takáto modifikácia jednotlivých pixelov obrazov s vysokým rozlíšením získaných pri bielom svetle riadená lekárom, zvýrazňuje povrchovú štruktúru sliznice a vizualizuje cievy v troch algoritmoch: SE, CE a TE. Okrem toho unikátny režim „Twin Mode“ zobrazuje obraz pri bielom svetle a súčasne aj zdokonalený obraz „i-scan“. Lekári môžu plynule prechádzať v reálnom čase medzi tromi režimami „i-scan“ a obrazom pri bielom svetle, aby si mohli prezrieť štruktúry tkanív z viacerých pohľadov, čo pomáha zvýšiť mieru detekcie a charakterizácie ochorenia.

Intuitívne ovládanie zdokonalených funkcií

Zdokonalené funkcie obrazového procesora EPK-i7000 sú prístupné a ovládajú sa prostredníctvom rozhrania na dotykovom paneli. Toto prispôsobiteľné užívateľské rozhranie uľahčuje efektívnu endoskopickú prácu.

 

Zoznam produktov

Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri
Partneri